Nově nabízíme možnost telefonovaní přes Vaši internetovou přípojku (VoIP). Není nutné mít zapnutý počítač. Nemusíte mít zavedenu ani telefonní linku.

Co získáte?

Dostanete veřejné telefonní číslo na které se dovolají Vaší obchodní patrneři. Snížíte své mesíční náklady na telefon, protože platíte jen co provoláte. Hovorné do všech sítí je výrazně levnější než u klasických telefonních operátorů. Neplatíte žádné mesíční paušály. Přes internet budete mít dokonalý přehled o uskutečněných hovorech a cenách za volaní. Na většinu VoIP čísel i jiných operátorů voláte zdarma.

Co k tomu potřebujete?

Internetovou přípojku a jakýkoliv VoIP telefon s podporou SIP protokolu, nebo Váš současný telefon, před který připojíte náš analogový adaptér. Pro případ použití faxu se použije taktéž analogový adaptér. Nedojde tedy k znehodnocení Vašich investic do současné telekomunikační techniky.

Kolik stojí zřízení služby?

Zřízení služby je zcela ZDARMA! Stačí mít internet (nejlépe od nás) a VoIP telefon.

Mám již číslo, které znají obchodní partneři?

Číslo lze přenést k nám na ústřednu a nemusíte svým přátelům a obchodním partnerům oznamovat nové číslo. Převod čísla od O2 je zpoplatněn dle aktuálního ceníku O2.

Lze přesměrovat hovory, nebo mít zapnutou hlasovou schránku?

Ano! V administračním rozhraní můžete nastavit přesměrování hovorů na jiné číslo a nepřijdete o důležitý hovor, který očekáváte. Můžete zapnout i hlasovou schránku a hovor Vám přijde jako přiloha mailu.

Lze použít FAX?

Buď je možné připojit Váš současný přístroj prostřednictvím převodníku, nebo si aktivovat službu a odeslat fax přímo ze svého internetového prohlížeče! Doručené faxy obdržíte jako PDF dokument na svůj e-mail.