Optický internet do každého domu

Připojení pro domy s více účastníky. Optické vlákno na dům bývá přivedeno dvěma způsoby. Buď prověsem optického kabelu ze sousedního domu, kde již optické připojení máme, nebo výkopem v zemi a průchodem skrz plášť budovy. Prověs optického kabelu provádí přímo naše firma, na přívod zemí najímáme jiné společnosti, které si zajiští i potřebná povolení. Dále pokračujeme metalickými rozvody do bytů jednotlivých zákazníků. Využít lze stávající rozvody. Odpadá tedy nutnost dalších prací v domě s výrobou nových rozvodů, která by mohla obtěžovat nájemníky. Počítač, notebook nebo další zařízení se poté připojuje kabelem přímo do přivedené přípojky. V případě zájmu je možné instalovat i WiFi router v bytě pro možnost svobodného pohybu bez kabelů. Naši pracovníci zajistí vše na klíč, provedou montáž přípojky, nastavení Vašeho počítače a odchází, když je vše plně funkční a otestované. Součástí každé přípojky může být také telefonní služba – telefonní číslo. Neplatíte žádný paušál a voláte buď zcela zdarma nebo za nízký poplatek. Přidělíme Vám přidělíme číslo, případně Vaše stávající telefonní číslo převedeme. Volat lze i do mobilních sítí a zahraničí za velmi zajímavé ceny. Opět pro Vás bezstarostně zařídíme na klíč.

Přípojky v bytových domech lze realizovat buď při výstavbě domu, nebo dodatečně. Vždy tak, abychom minimalizovali zásahy do domu a co v nejmenší míře omezovali ostatní obyvatele domu. Jednotlivé ukončení přípojek s pak vyvedou podle požadavků zákazníka zpravidla za dveře do bytu.

Naši technici provedou připojení rychle, čistě a kvalitně - plně na klíč.

Rychlosti připojení se pohybují od 100 Mbit do 1000Mbit podle lokality a typu aktivních prvků v domě. Ceny za připojení jsou plně pod Vaší kontrolou a sami rozhodujete o jejich výši. Pro bytové domy s více účastníky je připojení k internetu zcela ZDARMA. Bonusem navíc může být připojení k internetu po dobu až půl roku bez poplatků. To oceníte zejména při změně poskytovatele připojení, protože ušetříte poplatky za dvojí připojení. Získáte čas k ověření kvality našich služeb. Náš přístup k zákazníkům je individuální a proto nás v případě zájmu kontaktujte a připravíme pro Vás nabídku na míru přesně podle Vaší lokality a Vašeho přání.

Shrnutí výhod našeho připojení:

Projekt optického internetu v Blešně

Po domluvě se starostou Blešna www.blesno.org panem Janem Kopelentem spouštíme v obci pilotní projekt optické sítě. V současné době je v zemi položen optický kabel pro lokalitu nově budovaných rodinných domků na začátku obce od Hradce Králové. V další fázi budeme provádět prověsy optického kabelu po sloupech veřejného osvětlení. Přímo ze sloupu se prověsem dostaneme i do všech rodinných domů. Momentálně se zájemci o připojení mohou hlásit na obecním úřadě v Blešně. Začátek provozu optické sítě je plánován v 1. čtvrtletí roku 2010.

Cena za přivedení optického kabelu do rodinného domu v Blešně: