Internet domů

Připojení pro rodinné domy nebo domy s více účastníky. Přijímací anténa je zpravidla umístěna na střeše objektu. Od ní je stažen kabel přímo k počítači (v případě rodinného domku, či jednoho uživatele), nebo do racku, odkud jsou realizovány rozvody v domě (v případě bytového domu s více účastníky). Počítač, notebook nebo další zařízení se poté připojuje kabelem přímo do přivedené přípojky. V případě zájmu je možné instalovat i WiFi router v bytě pro možnost svobodného pohybu bez kabelů. Naši pracovníci zajistí vše na klíč, provedou montáž přípojky, nastavení Vašeho počítače a odchází, když je vše plně funkční a otestované. Součástí každé přípojky může být také telefonní služba – telefonní číslo. Neplatíte žádný paušál a voláte buď zcela zdarma nebo za nízký poplatek. Přidělíme Vám přidělíme číslo, případně Vaše stávající telefonní číslo převedeme. Volat lze i do mobilních sítí a zahraničí za velmi zajímavé ceny. Opět pro Vás bezstarostně zařídíme na klíč.

Přípojky v bytových domech lze realizovat buď při výstavbě domu, nebo dodatečně. Vždy tak, abychom minimalizovali zásahy do domu a co v nejmenší míře omezovali ostatní obyvatele domu. Jednotlivé ukončení přípojek s pak vyvedou podle požadavků zákazníka zpravidla za dveře do bytu.

Naši technici provedou připojení rychle, čistě a kvalitně - plně na klíč.

Rychlosti připojení se pohybují od 100 Mbit do 1000Mbit podle lokality a typu aktivních prvků v domě. Ceny za připojení jsou plně pod Vaší kontrolou a sami rozhodujete o jejich výši. Pro bytové domy s více účastníky je připojení k internetu zcela ZDARMA od tří účastníků. Bonusem navíc může být připojení k internetu po dobu až půl roku bez poplatků. Náš přístup k zákazníkům je individuální a proto nás v případě zájmu kontaktujte a připravíme pro Vás nabídku na míru přesně podle Vaší lokality a Vašeho přání.

Shrnutí výhod našeho připojení: